Temat Bullet Journal nie jest na tym blogu obcym tematem. Gdy tylko zaczęłam spisywać pomysły na teksty w tym temacie to ten był jednym z pierwszych. Zawsze lubiłam ozdóbki i gadżety z kategorii papierniczych, ale nigdy nie mogłam znaleźć dla nich sensownego zastosowania. Do momentu w którym odkryłam BuJo.

Moje zakładki zaczęły w pewnym momencie się przepełniać. Nie wiedziałam co jest czym i o wielu rzeczach zdążyłam zapomnieć. W końcu zdecydowałam się na to, żeby je wszystkie przejrzeć i wybrać perełki by pokazać je Wam. W końcu wyszło na to, że z całej tej listy kupiłam jedną, jedyną rzecz, a na resztę po prostu uwielbiam patrzeć. Mam nadzieję, że się zainspirujecie! 

 

1. Akwarelkowe karteczki samoprzylepne 2. Zakreślacze Mildliner 3.1 Washi tape z listkami  3.2 Washi tape, kropelki 3.3 Metaliczne washi tape 4. Markery Tombow Dual Brush Pen, Muted 5. Inspirujące ołówki 6.1 Naklejki Disney 6.2Naklejki Pumpkin Paper Co 6.3 Naklejki emotis 7.1 Złoty szablon 7.2 Różowy szablon

 

Trzeba coś jeszcze dodawać? Piękne rzeczy zawsze cieszą oko i raczej nigdy portfel. Może kiedyś zrobię sobie prezent i kupię coś jeszcze, a póki co zostaje mi podziwiać z daleka. A Wy? Na co byście się skusili? 

 

A żeby nie było tak smutno, że to już koniec to zapraszam jeszcze na mojego instagrama z codzienną porcją inspiracji i facebookowy fanpage, gdzie na bieżąco dodaję informacje o nowościach na blogu. Będzie fajnie, masz moje słowo!