Nie było mnie tu zbyt wiele w tym miesiącu. A tak szczerze, nie było mnie właściwie wcale. To nie znaczy, że zniknęłam z internetu i porzuciłam wszystko co robiłam do tej pory! Praca ciągle dzieje się gdzieś w tle i na pewno nie stoi w miejscu. Maj był bardzo fajny i chociaż niezbyt intensywny, to jednak wyniosłam z niego kilka fajnych momentów. 

 
Przede wszystkim, po tym jak wreszcie się doczekałam następcy mojego sponiewieranego staruszka, w postaci nowego canona, postanowiłam, że ruszę trochę do przodu z tym, za co chciałam się zabrać już od dłuższego czasu, czyli fotografowaniem ludzi. Do tej pory nie robiłam tego zbyt wiele razy, chociaż bardzo mi się podoba. W końcu mi się udało umówić na dwie sesje na samym początku maja i chociaż dopiero się uczę jestem dosyć zadowolona z efektów. Myślę, że wakacje będą pod tym względem bardziej owocne, jest to jeden z moich celów na nadchodzące miesiące.
 
3
 
9
 
IMG_2946
 
5i1
 
Poza tym moja ulubiona pora roku jest w pełni. Wszystko kwitnie, a natura zawsze mnie fascynowała i wypełnia ona zdecydowaną większość moich kadrów.  Wycieczki w plener są obowiązkowym punktem każdego weekendu, które w tym miesiącu spędzałam offline. 
 
e
 
czass
 
Miesiąc upłynął szybko i bardzo leniwie. Spędziłam więcej czasu robiąc rzeczy które mi uciekały. Każdy tego potrzebuje i odkąd rozpoczęła się moda na slow life, staliśmy jeszcze bardziej tego świadomi. Przez pierwszy rok byłam bardzo wkręcona w blogowanie, pisałam tekst za tekstem i nie wyobrażałam sobie, by nie pojawił się chociaż jeden w tygodniu. Ciągle mam tutaj swój ulubiony, wygodny kącik do którego chcę wracać, jednak oderwanie się na chwilę jest konieczne, żeby zobaczyć wszystko z innej perspektywy, dystansu, który zapewni nam energię do tworzenia na dużo dłużej. Teraz bez wymówek wracam do tego co zostawiłam i mam nadzieję, że naładowane baterie wystarczą na długo. 
 
3
 

A żeby nie było tak smutno, że to już koniec to zapraszam jeszcze na mojego instagrama z codzienną porcją inspiracji i facebookowy fanpage, gdzie na bieżąco dodaję informacje o nowościach na blogu. Będzie fajnie, masz moje słowo!