Z racji tego, że na Instagramie spędzam trochę czasu to lubię czytać teksty, które go dotyczą. Zbierałam je dzielnie w zakładkach, aż w końcu stwierdziłam, że inni też mogą takich ściągawek potrzebować. Postanowiłam więc stworzyć post, gdzie będę mogła zgromadzić to wszystko i podzielić się tym z Wami. Na ten moment wybrałam tylko kilka najciekawszych tekstów, ale jeśli w przyszłości pojawi się coś ważnego to na pewno znajdzie się na tej liście. 

 

#podstawy
 1. Instagram – jak robić lepsze zdjęcia [alabasterfox] – zbiór wszystkich podstawowych porad, dotyczących naszych zdjęć
 2. How to create a flawless Instagram feed [bloglovin] – zaczynając od podstaw, tutaj dowiemy się jak można stworzyć perfekcyjne konto na Instagramie. 
 3. 5 useful aps to edit your photos for Instagram [melyssagriffin] – 5 propozycji programów do obróbki zdjęć, które mi również przypadły do gustu. Może znajdziesz coś dla siebie?
 4. 29 Instagram hacks from people who take really good photos [huffingtonpost] – przydługi tytuł mówi sam za siebie. 29 wskazówek, które naprawdę mogą otworzyć oczy jak robić zdjęcia, nie tylko na Instagrama.
 5. Znaczenie hashtagów na Instagramie [alabasterfox] – bardzo fajny wpis, tłumaczący krok po kroku jak działają hashtagi. Warto przeczytać, jeśli nie wiecie wiele na ten temat.

 

#stories 
 1. Instagram stories – poznaj wszystkie funkcje! [olabrzeska] – w tym wpisie znalazło się chyba wszystko co można wiedzieć o stories, więc warto zobaczyć!
 2. Instagram stories: 15 secret tips & tricks [fatmumslim] – dodatkowo kilka trików, które każdy użytkownik stories powinien znać. 

 

#społeczność
 1. Jak zbudować społeczność na Instagramie? [alabasterfox] – w tym poście dostaniecie wskazówki od kilku pań, które zajmują się tym od dawna i uwierzcie, że wiedzą o czym mówią.
 2. Jak zostać wyróżnionym na Instagramie? [alabasterfox] – ten post jest świetnym wprowadzeniem w temat wyróżniania zdjęć na Instagramie. 
 
#o instagramie
 1. Codzienność w kwadratach – kreowana, czy udawana? [worqshop]  – temat autentyczności budzi ogromne dyskusje od dłuższego czasu, a ten tekst rozjaśnia niektóre sprawy.
 2. Instagram vs rzeczywistość to bzdura [blackdresses] – no i kolejny wspaniały tekst w tym temacie. 
 3. Anatomia instagrama – co oglądamy z przyjemnością? [joulenka] – warto przeanalizować ten tekst, by dowiedzieć się na co mogą zwracać uwagę osoby do których kierujesz swoje konto.
 4. Ograniczenia i limity Instagrama [alabasterfox] – numerki o których pewnie nie mieliście pojęcia, a warto o nich wiedzieć!

 

Byłabym wdzięczna, gdybyście linkowali w komentarzach wpisy w tematyce Instagrama. Mogą się one pokrywać z tematami, które już są na liście. Chętnie zobaczę też wpisy, które być może popełniliście Wy. 

A żeby nie było tak smutno, że to już koniec to zapraszam jeszcze na mojego instagrama z codzienną porcją inspiracji i facebookowy fanpage, gdzie na bieżąco dodaję informacje o nowościach na blogu. Będzie fajnie, masz moje słowo!